PIC32MX360F512LT-80V/BG datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    PIC32MX360F512LT-80V/BG
  • Описание
    Microchip Technology PIC32MX360F512LT-80V/BG Connectivity: I??C, IrDA, LIN, PMP, SPI, UART/USART Core: MIPS Core Processor: MIPS32?® M4K?„? Core Size: 32-Bit Data Bus Width: 32 bit Data Converters: A/D 16x10b Data Ram Size: 32 KB Eeprom Size: - Interface Type: USB, I2C, UART, RS-232, RS-485, SPI Maximum Clock Frequency: 80 MHz Maximum Operating Temperature: + 105 C Mounting Style: SMD/SMT Number Of I /o: - Number Of Programmable I/os: 5 Number Of Timers: 5 Operating Supply Voltage: 2.3 V to 3.6 V Operating Temperature: -40?°C ~ 105?°C Operating Temperature Range: - 40 C to + 105 C Oscillator Type: Internal Package / Case: XBGA-121 Peripherals: Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Processor Series: PIC32MX3xx Program Memory Size: 512 KB Program Memory Type: Flash Ram Size: 32K x 8 Series: PIC?® 32MX Speed: 80MHz Supply Current (max): 10 mA Voltage - Supply (vcc/vdd): 2.3 V ~ 3.6 V RoHS: yes Data RAM Size: 32 KB On-Chip ADC: Yes Minimum Operating Temperature: - 40 C Number of Programmable I/Os: 5 Number of Timers: 5